Jászárokszállásra a Rosenbergerhez stratégiai beszerző kollégát keresünk

Partnerünkhöz, a Rosenbergerhez több beszerzői pozíció mellett

Stratégiai beszerző pozícióba (is) munkatársat keresünk jászárokszállási telephelyére.

A Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleik közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.

Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország csapatába tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád:

  • Az indirekt beszerzési igények feldolgozásában részt veszel, előkészíted és megkötöd a szerződéseket, valamint részt veszel az esetleges reklamációk kezelésében.
  • A beszállítói menedzsment a te feladatod adott termékekre/szolgáltatásokra: potenciális beszállító partnereket keresel, ártárgyalásokat folytatsz, kiválasztásban részt veszel, értékeled a beszállítókat, beszerzési kontrolling feladatokat (pl. költségkalkulációk készítése) látsz el.
  • Rendszeres és eseti riportokat, kimutatásokat és előrejelzéseket készítesz.
  • Nyomon követed és fejleszted a forecast-okat és a keretszerződéseket, örömmel vesszük, ha van proaktív javaslatod a szükséges intézkedésekre, mivel a lokális beszerzési folyamatok fejlesztésében is aktív a szereped, amiben a kreativitásodra is számítunk.

Elvárások

Várjuk a jelentkezésed, ha:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettséged van (közgazdasági, logisztikai, pénzügyi).
  • Hasonló területen szereztél 2-3 éves szakmai tapasztalatot.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van.
  • Szívesen utazol alkalmanként.
  • Ha műszaki érdeklődésed van, gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezel, ismered az SAP-t, tudsz németül és/vagy dolgoztál már gyártó környezetben az mind előnyt jelent a jelentkezésedkor.

Amit kínálunk

Mit kínálunk neked:

  • Nálunk számíthatsz a folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségre.
  • Magyarországon több ezer fővel dolgozunk, biztos lehetsz abban, hogy egy stabilitást nyújtó vállalatnál fogod tölteni a hétköznapokat.
  • Modern technológiával dolgozunk.
  • Figyelünk egymásra, amit már az interjú során is érzékelni fogsz, szervezünk programokat a csapatunk összetartásáért és a jó hangulatért.
  • Biztosítunk számodra bejárási támogatást (30 Ft/km), ha szeretnéd igénybe veheted környező településekről induló vállalati buszunkat.
  • Munkaeszközöket adunk a munkavégzéshez (mobiltelefon és notebook).
  • Büfénk és étkezőnk napi étkezési lehetőséget ad számodra helyben.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!